Empty
Empty

DREUMEX a OMNICARE

Empty
Empty

Ručná hygiena

Doprajte svojim rukám rovnakú starostlivosť ako Vašej práci.

Dokonalé umytie, regeneráciu a ochranu pokožky Vám ponúkajú gély, pasty na ruky DREUMEX a krémy OMNICARE.

Empty

Dreumex

Empty
Empty
Empty

Gély a pasty na ruky DREUMEX

Olej, mastnota, rozpúšťadlá a farby – pri práci si ľahko zašpiníte ruky. Ale s vysokovýkonným čističom rúk od Dreumex je ľahké ich znova vyčistiť. Naše čističe rúk preukázali, že túto prácu vykonávajú rýchlo a efektívne. Udržujú vaše ruky zdravé a bez bolesti a podráždenia.

Empty

Omnicare

Empty
Empty
Empty

Dezinfekcie a krémy na ruky OMNICARE

Výskumy ukazujú, že len 77 % ľudí si po použití toalety umýva ruky. To robí z krížovej kontaminácie hlavnú príčinu ochorenia so všetkými dôsledkami, ktoré z toho vyplývajú. Dobrá hygiena rúk je nevyhnutná, aby sa zabránilo šíreniu choroboplodných zárodkov a krížovej kontaminácii.​

Empty

Dávkovače runčnej hygieny

Empty
Empty
Empty

Dávkovacie systémy One to Clean Dreumex

Unikátne dávkovacie systémy značky DREUMEX

S One2clean dávkovacím konceptom predstavujeme novú inováciu. Koncept, ktorý predstavuje bezdotykový dávkovač sveta najšpinavších rúk. Aktivovaný infračerveným senzorom, tento robustný dávkovač je vhodný pre všetky Dreumex produkty. Dávkovač má silnú pumpu a špeciálny piest pre perfektné, bezzbytokové dávkovanie. O2C je jednoducho namontovateľný, jednoduché používanie vždy garantuje optimálnu hygienu. Pre tento dávkovač je k dispozícii výber mycích pást a gélov (3 litre) a predpracovní a rekondičné krémy (1,5 litra).

Empty

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...