Empty
Empty

Špeciálne plastické mazivá a spreje

Empty
Empty

Plastické mazivá

Spoločne s plastickými mazivami značky Shell ponúkame aj špeciálne plastické mazivá NILS, ktoré dopĺňajú potreby zákazníkov, napríklad pri potrebách aplikovať mazivo sprejom, využiť výhody PTFE (teflónu) alebo potreby plastických mazív s certifikáciou NSF.

Empty

SHELL GADUS

Empty
Empty
Empty

Plastické mazivá Shell Gadus

Vaše zariadenie by malo pracovať na plný výkon, na ktorý bolo navrhnuté, preto potrebujete mazivo, ktoré zabezpečí stálu ochranu. Mazivá Shell Gadus môžu pomôcť udržať alebo dokonca zvýšiť účinnosť vášho systému.

Mazivá Shell dokážu splniť vaše náročné požiadavky. Presvedčte sa sami, že Shell Gadus bol vyvinutý na nepretržitú prevádzku vášho zariadenia.

Empty

NILS

Empty
Empty
Empty

Špeciálne plastické mazivá NILS

Pre sektor stavebných strojov, dopravy a poľnohospodárskej techniky ponúkame špecificky vyvinuté výrobky pre nákladné autá, nakladače, kombajny, autobusy, bágre, žeriavy, búracie kladivá, traktory, buldozéry, stroje na kladenie asfaltu, pásové vozidlá, špeciálne vozidlá, hydraulické nakladacie žeriavy (ruky), montážne plošiny, valníky, sklápače, odťahové nadstavby, drviče, triediče, kráčajúce bagre, dumpre, cementárne, lomy, čističky odpadových vôd, recyklačnú techniku, demolačnú techniku, valce, kompresory a mnoho ďalších aplikácií.

Výrobky NILS sú formulované tak, aby bolo zaistené podstatné predĺženie ako mazacieho intervalu, tak intervalu výmeny oleja. Podstatne sa tak znižujú náklady hospodárenia s technikou a vozovým parkom. 24 hodín denne 365 dní ročne. Naše technika musí byť vždy pripravená k pracovným úkonom. 

Empty

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...